Fethiye’de Başkan Saatcı’ya partilerüstü ilgi

Ata SEVGİ / AjansCANKA

MUĞLA (İGFA) – 1999 – 2019 Yılları ortasında aralıksız 20 Yıl Fethiye Belediye Başkanlığı yapan, halka gösterdiği eşit uygulamalarla gönüllerde taht kuran, Muğla’nın yaşayan efsanesi İYİ parti Fethiye Belediye Lider adayı Behçet Saatcı; seçim çalışmalarına bu sefer Kayaköy ve Ovacık Mahallelerinde devam etti.


Kayaköy’de Kuyubaşı Kahvesinde vatandaşlarla buluşan Saatcı, Kayaköy’ün en büyük düşüncesinin susuzluk ve plansızlık olduğuna dikkat çekerek, “ 1 Nisan’dan sonra plan değişikliği ve imar affı konusunda ağır mesai harcayacaklarını söyledi.


ÖLÜDENİZ’İN MARKA PAHASI KAŞIKÇI ELMASI GİBİDİR
Kayaköy ziyareti sonrası Hisarönü Mahallesi’nde esnaf ziyareti yapan Lider Saatcı, daha sonra Ovacık Mahallesinde Halkla buluştu.

Partili partisiz tüm vatandaşlardan büyük ilgi gören Lider Saatcı; dünyaca ünlü Ölüdeniz’i Kaşıkçı Elması’na benzetti ve “ Ölüdeniz, daima reklam yüzü olarak kullanılıyor lakin yatırım konusunda bugüne kadar daima geri plana atıldı. kentin girişindeki yolların buraya hiç yakışmıyor.100 yılın yatırımını yaptık demekle bu işler olmuyor. Övündükleri bu proje nedir?.. Kentin kanalizasyonunu geçmişte bizim yaptığımız tesise bağlamak. İşte bunu da 100 yılın projesi diye satıyorlar. Benim Ölüdenizli turizmcim yazın susuzluk çekiyor, yolları perişan halde bundan haberleri yok. Buradaki halkımız dünya kentine yakışır yol istiyor. Yazın dolan yollara alternatif yollar istiyor. Bu işler maharet ister. Acemi nalbanta at teslim ederseniz, atın ayağından olursunuz. Biz çökmeye değil, çökenleri kaldırmaya geldik.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir